ŞAMPİYON KÖSE'DEN ZİYARET

Avrupa Para Tekvando Birliği tarafından İstanbul'da düzenlenen Paris 2024 Paralimpik Oyunları'nda kendi kategorisinde Avrupa Şampiyonu olan Hataylı Sabit Köse, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ile Hatay il Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Cemil Şensöz'ü ziyaret etti.

 

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz yayınladığı mesajda: “Sporda, sanatta başarı kazanan tüm sporcularımızın önünü açmak, bizim için en öncelikli konulardan birisidir. Elbette ki, sporcularımız, kazandıkları her başarıda kentimiz ve belediyemizin adını ulusal ve uluslararası arenalarda gururla duyuruyorlar. Para Taekwondo Avrupa Şampiyonasında, Avrupa Şampiyonu olan Antakyalı sporcumuz Sabit Köse de 1. olarak bizleri gururlandırdı. Göstermiş olduğu gayret ve elde ettiği başarıdan dolayı sporcumuzu tebrik ediyor, kazanacağı daha nice güzel başarılar diliyorum” dedi.

 

Avrupa Şampiyonu olan Sabit Köse yaptığı konuşma da: "Ben sporun ve sporcunun yanında olan bir belediye başkanımız olduğu için Sayın İzzettin Yılmaz’a teşekkür ederim. Katıldığım turnuva ve maçlarda desteklerini esirgemedi. Başkanımız İzzettin Yılmaz’a ilçemiz ve sporcularımız adına bugüne kadar yaptığı özellikle spora yönelik yatırımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Şensöz'ün ziyaretinden memnuniyetini belirten Antrenör Hasan Erişik de, "Avrupa şampiyonu olan sporcumla birlikte spor ve sporcunun dostu il müdürümüz Cemil Şensöz’ü ziyaret ettik. Her zaman olduğu gibi desteği ve samimiyeti bizleri mutlu etti" ifadesini kullandı.

 

 

Top