Milletvekillerinden Eryılmaz'a başarı dileği

 

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekillerinden Mehmet Güzelmansur ve İsmet Tokdemir, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Samandağ Belediye Başkanı seçilen Av. Refik Eryımaz’a tebrik ziyareti gerçekleştirdiler.

18 Nisan 2019 Perşembe günü saat 16:30’da gerçekleşen ziyarette CHP Hatay Milletvekilleri Başkan Eryılmaz’a yeni görevinde başarı dileyerek çiçek takdim ettiler. 

 

SAMANDAĞ’IN GELECEĞİNE BİRLİKTE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Ziyaretle ile ilgili bir açıklama yapan Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur; “ Samandağ Belediye Başkanımız sayın Refik Eryılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkanımıza başarılar dilerim. Samandağ’ına ve geleceğine birlikte hizmet ederek sahip çıkacağız” İfadelerine yer verdi.

Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir de, “ TBMM’de 24. Dönem Milletvekilimiz olarak da görev yapan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Samandağ Belediye Başkanı seçilen sayın Refik Eryılmaz’a, Milletvekilimiz sayın Mehmet Güzelmansur ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledik“ dedi.  

Başkan Eryılmaz, bu nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek milletvekillerine teşekkür etti. Ziyarette, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Duran ve CHP İlçe yöneticileri de hazır bulundu.

aramak için enter tuşuna basın...
aramak için enter tuşuna basın...