reklam1

 

reklam1

HABERLER

DEMİREL: TÜM HATAYLILARA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel'e fahri hemşehrilik beraaatının verilme kararının ardından Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Volkan Demirel’e fahri hemşehrilik payesi ve beratını takdim etti.

44c06444 dc6c 4293 b1cb f781f0bd7902

6 Şubat Depremi sonrasında Hatay'ın yaşadığı büyük acıya duyarsız kalmayan Demirel, felaketin hemen ardından çektiği video ile Hatay’daki büyük yıkımı tüm dünyaya duyurarak Hataylılar için yardım çağrısında bulunmuştu. Demirel’e deprem sonrasında da yaptığı destek ve hizmetleriyle Hatay halkını yalnız bırakmadığı için Büyükşehir Meclisi tarafından oy birliğiyle fahri hemşehrilik verilmesi kabul edilmişti.

faa4c66a 4587 4a19 823e aeab6a63fa9c

ÜSTÜN GAYRET          Takdim nedeniyle düzenlenen törende konuşan HBB Başkanı Savaş, “Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Antakya Belediyesi Başkanlığı yaptığım 15 yıl boyunca ilk fahri hemşerilik beratımızı Hatay’da büyük hizmetler yapmış bir valimize vermiştik. Bu 2. fahri hemşerilik beratımızı sevgili hocamız Volkan Hoca’ya veriyoruz. Bu sportif başarıdan çok insani başarıdır. İnsanlık adına atılan adımlar çok önemlidir. Hiçbir zaman bu adımlar unutulmaz. Depremden itibaren hocamızın yanımızda olması, Hatay’ın dertlerini tüm dünyayla paylaşması ve Hatay’a üstün gayretlerle destek olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Tüm Hataylılar adına bu hemşerilik beratını kendisine veriyorum. Bütün meclis üyesi arkadaşlarımı bu kararlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Hocamıza da hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah, sezon sonunda da Hataysporun başarılı olmasını istiyoruz” dedi.

76809833 3c27 460a b56a c95cd85cbabe

MUTLU ETMEK          Volkan Demirel de konuşmasında, “Ben de gurur duyarak hemşehrilik beratını alıyorum. Bunu bana layık gördükleri için tüm Hataylılara çok teşekkür ediyorum. İnşallah, hemşehrilerimize ve Hatay’a yakışır bir şekilde hareket ederim, bundan sonra da Hataylıları her zaman mutlu etmeye çalışırım. İnşallah, her zaman onların sesi olmaya çalışırız. Bu sezonu da başarılı bir şekilde bitirmeyi amaçlıyoruz” ifadelerine yer verdi. 

Düzenlenen törene; Atakaş Hatayspor Başkanvekili Aydın Toksöz, Altyapı Koordinatörü Mithat Baklacı, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Güzel ve Sportif Direktör Arda Keskin de katıldı.