reklam1

 

reklam1

HABERLER

Pepsi ‘Geleceğin Yıldız Futbolcularına Destek Projesi” İçin Hatay'daydı

UEFA Şampiyonlar Ligi sponsoru Pepsi’nin, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) iş birliğiyle gerçekleştirdiği “Pepsi Yıldız Futbolcu Seminerleri”ni, bu yıl “Pepsi Geleceğin Yıldız Futbolcularına Destek Projesi” adıyla yıkıcı depremin en derin etkilerini yaşayan Hatay’ı seçti.

65ec474b966e0ad67c1518da

Deprem bölgesi Hatay’da Atakaş Hatayspor U19 sporcularıyla gerçekleştirilen etkinliğe; PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Kıdemli Pazarlama Direktörü Aslı Önder ve TSYD’yi temsilen Başkan Oğuz Tongsir adına Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Fisunoğlu, Psikiyatrist Prof. Dr. Ahmet Ertan Tezcan, Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, eski milli futbolculardan Ümit Karan ve altyapı öğrencileri katıldı.

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, gençleri sporla buluşturan, spora ve sporcuya katkı sunan Pepsi firmasına teşekkür ederek, bu tür sportif etkinliklerin artması dileğinde bulundu.

65ec479f966e0ad67c1518e3

UMUTLARI YEŞERTMEK       Deprem bölgesinde spor ve futbol aracılığıyla moralleri yükseltmeyi ve umutları yeşertmeyi amaçlayan Pepsi, Atakaş Hatayspor’un ardından yine bölgenin köklü kulüplerinden Gaziantep FK, Adana Demirspor, Yeni Malatyaspor ve Adanaspor A.Ş.’nin U19 Elit A ve B takımlarına da maddi destek sağlayacak.

Etkinlikte genç futbolculara verilen eğitimden sonra armağanlar da hediye edildi. Yetkililer, bölgede 16-19 yaş grubunun yer aldığı U19 Elit A ve Elit B takımları; Gaziantep FK, Adana Demirspor, Yeni Malatyaspor ve Adanaspor A.Ş.’ye verilen destekle eksik malzeme alımı, saha onarımı gibi kulüplerin ihtiyaçlarının karşılanmasının önemine vurgu yaparak, projenin, aynı zamanda deprem felaketinin yaşandığı bölgede, gençlerin moralini ve umudunu yükseltilmeyi amaçladığına dikkat çekti.