reklam1

 

reklam1

HABERLER

BAŞKAN YILMAZ ANTAKYALI ESNAFI DİNLEDİ

Hatay'da 'Esnaf babası' olarak da bilinen Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda aralarında basın mensuplarının da olduğu esnafları dinledi. 

28551b97 ed04 4096 a95f da7da3a9ef60

Başta Hatay basınının tanınmış isimleri olmak üzere prefabrik çarşıda hizmet veren esnaflarla bir araya gelen Başkan Yılmaz, esnafların isteklerini dinledi. Geçmişte Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanlığı yapmasından dolayı esnaflarla her zaman yakın diyalog kuran ve esnaflardan gelen taleplerin çözümünde etkili olan Başkan Yılmaz, deprem yaralarının sarılmasının yanı sıra kent genelinde devam eden çalışmaları da esnaflarla paylaştı.

Antakya’ya hizmet etmekten onur duyduğunu kaydeden Başkan İzzettin Yılmaz, esnaflara yönelik konuşmasında; “6 Şubat deprem felaketinin izlerini silmek adına yaptığımız çalışmaların en büyük şahitleri siz gazetecilersiniz. Çalışmalarımızı sizlere anlık olarak aktarıyor, kentimiz için verdiğimiz çabayı kamuoyuna aktarıyoruz. Antakya’mıza bağlı mahalleler başta olmak üzere konteyner ve çadır kentlerimizin sorumluluğu da bizlere ait. Bu sebeple sınırlı sayıdaki personelimizle en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İnşallah bu süreci el birliği içinde kısa sürede tamamlayarak tüm vatandaşlarımızı kalıcı konutlarına yerleştireceğiz. Geleceğin Antakya’sının inşası sürecinde siz değerli basın mensuplarımızın ve esnaflarımızın katkılarını çok önemsiyoruz. Sizlerden gelen talepleri çözmeye devam edeceğiz. Antakya’ya hizmet benim için şereftir. Bu kente olan borcumu hizmetlerle, eserlerle ödemeye devam edeceğiz. Siz değerli esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz, konuşmasının ardından esnafları da dinledi. Tüm esnaflara kapılarının açık olduğunu belirten Başkan Yılmaz, misafirperverliklerinden dolayı esnaflara teşekkürlerini sundu.

520b31aa 1542 4d63 bd06 9d5841c9b98b