reklam1

 

reklam1

HABERLER

YILMAZ: ANTAKYA’YA HİZMET NAMUS BORCUMDUR

6 Şubat depremlerinin ardından enkaz kaldırma çalışmalarının devam ettiği Antakya’da yeniden imar eden kadronun çalışmalarına katkı veren Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya'ya hizmet etmenin namus borcu olduğunu açıkladı.

89db5330 fcf4 446f bfd0 52bfd5a51fbf

Hayatın devam ettiği mahallelere hizmet vermeye devam ettiklerini ifade eden Başkan Yılmaz, Karlısu Mahallesi Muhtarı Mehmet İncecik ve Defne ilçesine bağlı Armutlu Mahallesi Muhtarı Cüneyt Öfkeli ve beraberindeki heyeti belediyede misafir etti. Antakya Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olan muhtarlar, Başkan İzzettin Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, doğup büyüdüğü kent olan Antakya’ya hizmet etmenin kendisi için namus borcu olduğunu hatırlatarak, “Antakya’mız 6 Şubat’ta en çok yıkımı alan yerleşim birimi oldu. 40’tan fazla mahallemiz tamamen yok oldu. Haritadan silinecek noktaya geldi. Tüm bunlara rağmen, barış, hoşgörü ve kardeşlik kentimiz bu duruşunu bozmadı ve aynı birliği sergilemeye devam etti. Biz de Antakya Belediyesi olarak kentimizi yeniden ayağa kaldırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ne yapsak az gelir bu kent için ancak tüm imkanlarımızla sahadayız. Doğup büyüdüğümüz, bizlere ailemizi, evimizi, işimizi veren bu kente hizmet benim namus borcumdur” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz, muhtarlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.