reklam1

 

reklam1

HABERLER

Numan Dingil Baba, Metin Dingil de Dede Olma Heyecanı Yaşadı

Hatay'ın tanınmış spor yazarlarından Metin Dingil ilk kez dede olma heyecanı yaşarken, Antakya Belediyesi'nde görevli oğlu Numan Dingil de ilk kez baba olma sevincini yaşamış oldu.

hos geldin noya bebek

Antakya Belediyesi Özel Kalem biriminde görev yapan Numan Dingil ile aynı belediyede Harita Teknisyeni olarak görev yapan eşi  Oya Dingil, Noya adını verdikleri bebeklerine kavuştu.

Oya-Numan Dingil çiftinin ilk çocukları Noya, Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesinde dünyaya gözlerini açtı. İlk bebeklerine kavuşmanın mutluluğu gözlerinden okunan Oya-Numan Dingil çifti, "16 Kasım 2023 tarihinde dünya’ya gelen bebeğimiz Noya’nın doğum öncesi takibinde tıbbi bilgisini ve insani ilgisini esirgemeyen, kızımızın doğması için sabır gösteren ve ardından başarılı bir şekilde Reyhanlı MMT Amerikan Hastanesinde doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç.Dr.Raziye Keskin Kurt başta olmak üzere doğum sonrası bebeğimizin muayenesini gerçekleştiren doktorlarımıza, Doğumhanenin deneyimli personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz, minnettarız” dediler.

305445266 5647248258629652 8389339740573904618 n

Güney Rüzgarı Dergisi olarak; Dingil ve Dönmez ailelerini başta olmak üzere Oya-Numan Dingil çiftini kutlar, Noya adını verdikleri bebeğe sağlıklı ömür dileriz.