reklam1

 

reklam1

HABERLER

BAŞKAN ERYILMAZ'DAN MAHALLE ZİYARETLERİ

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, mahalle mahalle gezerek vatandaşların sorunlarını, talep ve ihtiyaçlarını dinlemeye devam ediyor. Talep ve ihtiyaçların bir an önce karşılaması için gerekli talimatları veren Başkan Eryılmaz, vatandaşlarla birebir ilgilenerek sorunları tek tek çözüme kavuşturacaklarını ifade etti.

 BAŞKAN ERYILMAZ MAHALLE MAHALLE GEZEREK VATANDAŞLARIN SORUNLARI İLE BİREBİR İLGİLENİYOR. 1

Geçtiğimiz günlerde Samandağ'a bağlı Yaylıca, Tomruksuyu, Çanakoluk, Fidanlı, Kuşalanı ve Yeşilköy Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Eryılmaz, mahalle sakinlerinin misafirperverliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mahalle sakinlerinin isteklerinin çözüme kavuşturalacağını ve ilçenin gerekli hizmetlere ulaşması için üstün bir çaba sarfettiklerini söyledi. 

BAŞKAN ERYILMAZ MAHALLE MAHALLE GEZEREK VATANDAŞLARIN SORUNLARI İLE BİREBİR İLGİLENİYOR. 4

BAŞKAN ERYILMAZ MAHALLE MAHALLE GEZEREK VATANDAŞLARIN SORUNLARI İLE BİREBİR İLGİLENİYOR. 6

Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada; “Mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Mahalle sakinlerimizin talep ve sıkıntılarını dinleyerek, notlarımızı aldık. Taleplerin bir an önce çözüme kavuşması için çalışmalarımıza başladık. Vatandaşlarımızla birebir ilgilenip ihtiyaçlarını ve sorunlarını gidermeye devam edeceğiz. İlçemizin her köşesine yeniden huzurun ve canlılığın oluşması için her türlü mücadeleyi vereceğiz. Mahalle sakinlerimize güzel karşılama, hoş sohbet ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN ERYILMAZ MAHALLE MAHALLE GEZEREK VATANDAŞLARIN SORUNLARI İLE BİREBİR İLGİLENİYOR. 5