KADIN GİRİŞİMCİLERDEN BAŞKAN ÇİNÇİN'E ZİYARET

Genel kurulun ardından protokol ziyaretlerini başlatan TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Çiğdem Kıral, ATSO'ya nezaket ziyaretinde bulundu. 

Yönetimi Kurulu üyeleriyle birlikte Antakya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret eden Başkan Kıral, ATSO'nun verdiği destekten dolayı Başkan Hikmet Çinçin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Başkan Çinçin, odalarını ziyaret eden TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyelerini tebrik ederek, "Hatay'da Kadın İş Gücü'nü en dinamik hve en güçlü temsilcilerinden olan Hatay KAGİD'in Oda olarak her zaman yanında olacağımızı bir kez daha ifda etmek isterim. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" ifadesine yer verdi.

Ziyarette; KAGİD Hatay Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinden Nezahat Boyacıgil, Fatma Nur Yüksel, Hülya Gümüş ve Özge Gündoğdu Salih de hazır bulundu.

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, nezaket ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, "Öncelikle sayın Çiğdem Başkanı ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyorum. Hatay'da Kadın İş Gücü'nün en dinamik ve en güçlü temsilcilerinden olan Hatay KAGİD yöneticilerinin nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. ATSO olarak, her zaman yanında olacağımızı bir kez daha ifade etmek isterim, çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.

Ziyarette; Başkan Yardımcısı Eşref Taner Özkaya ile ATSO Meclis Üyesi Ertuğrul Doğanlılar da hazır bulundu.

 

Top