“AĞAÇLARIN PERİLİ DÜNYASI ÇOCUK OYUNU” SAMANDAĞ’DA SAHNELENDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Semt Oyuncuları Çocuk Tiyatrosu tarafından “Ağaçların Perili Dünyası Çocuk Oyunu” nu Samandağ’da sahneledi. 
“SEMT OYUNCULARI” adlı tiyatro ekibi tarafından “Ağaçların Perili Dünyası Çocuk Oyunu” 26 Ocak 2019 Cumartesi günü Erdal İnönü (Yeni Çarşı) Konferans Salonu’nda Samandağlı çocuk ve ailelerin yoğun katılımı ile sahnelendi. 
Çocukların büyük ilgi ve merakla izledikleri tiyatro gösterisi eğlenceli olduğu kadar öğreticiydi. Ağaçların ve doğanın öneminin anlatıldığı tiyatro gösterisi iki seans sürdü. Samandağlı çocuklar ve ailelerinin büyük beğenisini kazanan oyun, Cumartesi günü saat 13:00 ve 15:00’te sahnelenen iki seansta çocuklarla buluştu.

Samandağ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla “Ağaçların Perili Dünyası Çocuk Oyunu” çocukların yoğun katılımı ile sahnelendi. Hem eğlendirici hem de eğitici bir oyun. İlçemizde böyle etkinliklere ev sahipliği yapmak bizi mutlu etti.” İfadelerine yer verildi.

aramak için enter tuşuna basın...
aramak için enter tuşuna basın...